Opakowania papierowe

Opakowania papierowe
Opakowania papierowe mogą być bardzo zróżnicowane. Od cienkich i małych, aż po grube i wysoce odporne na uszkodzenia. Opakowaniem papierowym jest bowiem zarówno torebka na prezenty, jak i tektura do magazynowania sprzętów AGD oraz worek papierowy na zakupy.

Papier jest produktem przemysłowym, który pochodzi z drewna. Może on posiadać różne zabarwienie, gramaturę, skład włóknisty, a nawet powierzchnię (gładka, szorstka, karbowana, marszczona, satynowa, tłoczona, żeberkowana i wiele innych). Wszystko zależne jest od tego, do czego konkretny produkt będzie służył. W przypadku opakowań oczywiste jest, że cienki papier służy do pakowania przedmiotów niewielkich, zaś gruby (na przykład opakowania kartonowe) - do tych, o znacznych gabarytach.

Podziału papieru najłatwiej dokonać w zakresie jego gramatury. Tutaj wyszczególnić można następujące opcje: tekturę, karton, papier właściwy, a także bibułkę. Przy czym najcieńsza jest oczywiście bibułka, a najtrwalsza tektura. Opakowania z papieru można na różne sposoby uszlachetniać. Bardzo popularnymi rozwiązaniami w tym zakresie będzie laminowanie czy powlekanie.

POWIĄZANE WPISY

Bendiks

Bendiks

ul. Załęska 100 35-322 Rzeszów woj. podkarpackie
W zakresie dystrybucji oraz serwisu różnorodnych elementów takich jak systemy klim
http://www.bendiks.rzeszow.pl/
Ilość odwiedziń: 658
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 08.04.2021
Data dodania: 24.05.2017
klimatyzacje układy zapłonowe sprzedaż detali... dystrybucja

Ship Center

ul. Paderewskiego 1L 35-328 Rzeszow woj. podkarpackie
Ship Center to firma, która prowadzi usługi kurierskie oraz poligraficzne w całej Polsce.
http://shipcenter.pl/
Ilość odwiedziń: 617
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 13.04.2021
Data dodania: 12.05.2017
firma kurierska poligrafia ulotki banery