Podróżowanie rowerem

Podróżowanie rowerem
Poruszanie się samochodem w dużych miastach staje się coraz mniej opłacalne, a coraz bardziej frustrujące. Coraz większa liczba osób posiada, tak zwane „ cztery kółka ”, a co za tym idzie w mieście liczba samochodów zaczyna niebotycznie wzrastać.

W godzinach szczytu przemieszczenie się z jednego punktu do drugiego potrafi wyjąć z życia ponad godzinę czasu, a drogę tą w normalnych warunkach zazwyczaj pokonuje się w zaledwie dziesięć minut.

Ot, całe sedno naszego artykułu.

Czasami warto przerzucić się na bardziej aktywny sposób przemieszania się. Nie dość, że zaoszczędzimy dzięki temu swój czas, pieniądze wydane na benzynę, to jeszcze wprowadzimy nieco aktywności fizycznej do swojego życia i pobędziemy nieco dłużej na świeżym powietrzu aniżeli podchodząc tylko do samochodu i wysiadając z niego. Warto wziąć pod uwagę takie rozwiązanie.

POWIĄZANE PORADY

Pomysł na prezent dla turysty

Jeśli stopisz przed koniecznością zakupienia prezentu dla bliskiej Ci osoby, która pasjonuje się turystyką, z pewnością masz wiele dylematów.   Zastanawiasz się, co konkretnej osobie mogłoby się przydać. Pamiętaj
Bilet do Dubaju

Bilet do Dubaju

Jednym z ciekawych i z pewnością dość oryginalnych oraz nietypowych wyjazdów zagranicznych okazuje się być wyjazd na wczasy do Dubaju.   Dubaj to miasto piękne i nietuzinkowe, które od zawsze kusi swym niepowtarzalnym